ForumEagleForum PortPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

  Big Mama me plane tė mėdha pėr karrierėn e saj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArDi
Problem Per Forum..
Problem Per Forum..
ArDi

Posts : 129
Join date : 06/09/2009

MesazhTitulli: Big Mama me plane tė mėdha pėr karrierėn e saj   Wed Aug 18, 2010 11:02 am

Pasi humbi hiē mė pak se 35 kilogramė, Big Mama ka plane tė mėdha pėr karrierėn e saj muzikore, pasi qė ajo ka zbuluar pėr Panorama Plus se do tė vazhdojė karrierėn e saj muzkore nė Turqi.
Siē dihet ‘Bigi’ ka tė afėrm tė saj nė Turqi, duke pėrfshirė kėtu njė sėrė kushėrirėsh.
Big Mama gjatė njė vizite nė Turqi kishte rėnė nė kontakt me njė menaxher muzike, tė cilit i pėlqyen materialet muzikore tė ikonės sė pop muzikės shqiptare.
Ajo pritet tė vendoset nė Stamboll, ku do tė nisė karrierėn e saj tė re muzikore me kėngė nė gjuhėn turke, pa pėrjashtuar dhe ato nė gjuhėn shqipe, ndėrsa hyrja nė tregun turk natyrisht se do t’i garantojnė asaj sukses dhe nė veēanti pėrfitime tė mėdha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Big Mama me plane tė mėdha pėr karrierėn e saj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forum :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: