ForumEagleForum PortPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Forum

 
Asnjė mesazh i ri

Kushtet e pėrdorimit / Lajmėrime

Infot mė tė reja rreth forumit dhe lajmėrimet nga stafi.                                            Rregullorja Forumit.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           
632Caroline Flack o...
Sat Nov 12, 2011 10:35 am
jorlin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pyetje / Kerkesa

Forumi Pyetje & Pėrgjigjie ėshtė forumi mė i pasur i EagleForum.Tk, kėtu mund t'i bėni tė gjitha pyetjet nė lidhje me informatikėn apo teknologjinė e sotme, dhe kėtu do t'ju jepet ndihma qė ju keni nevojė. Ju lutem tė keni durim deri sa tė merrni pėrgjigjie, dhe lexoni rregulloren pėr forumin "Pyetje & Pėrgjigjie".                                                                                                            
1062kerkes te nje...
Fri Oct 02, 2009 7:42 pm
F1ssy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Oferta Falas

Ky forum ėshtė pėr tė gjitha ofertat falas qė do tė mundėsojė stafi dhe antarėt e forumit. Mund tė keni shum oferta interesante qė ja vlen ti shikoni, tė gjitha janė pa pagesė, falas vetėm pėr ju.                                                                                                                                                                                                                                                          
49theme
Mon Aug 16, 2010 2:22 pm
rrezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lajmet e Portalit

Ketu keni mundesi te lexoni te gjitha lajmet me te fundit , nga teknologjia , vip , ekonomi , Sport etj !                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
6072This post is bey...
Wed Aug 03, 2011 3:12 pm
Anonymous Shiko mesazhin e fundit

Diskutime tė ndryshme

 
Asnjė mesazh i ri

Forum i Lir

Postime sipas deshires tuaj ,argetoheni dhe zbaviteni me shum gjėra tė ndryshme.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    
28342Cka beni kur jen...
Sat Sep 25, 2010 12:34 pm
/:UserCode" Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Prezantimi

-Pasi tė regjistrohi gjėra e parė qė duhet tė bėni ėshtė tė prezentohi nė forumin tonė.                  -Duke treguar diēka mė shumė pėr vetėn, si psh: emri, mbiemri, vendodhja, okupimi, interesat apo diēka tė tillė.                                                                                                                                                                                                                                                              
25129Hello
Tue Aug 17, 2010 9:15 pm
Sy-Zane Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete

Kėtu mund tė postoni kuriozitete tė ndryshme, tė cilat ndodhin ne Kosovė, dhe nė te gjitha vendet tjera.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
3340Barcoleta per Bj...
Fri Dec 25, 2009 1:54 am
Gentt Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sport

Ketu keni mundesi te lexoni te gjitha lajmet me te fundit nga sporti.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    
478410 Golat me te m...
Mon Aug 16, 2010 8:35 pm
rrezarta Shiko mesazhin e fundit

Tech..

 
Asnjė mesazh i ri

Programe

Nė kėtė forum mund tė postoni dhe shkarkoni programe falas pėr kompjuterėt tuaj.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    
11641255Adobe Captivate ...
Thu Nov 04, 2010 12:10 pm
/:UserCode" Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lojra / Games

Nė kėtė forum mund tė postoni dhe shkarkoni lojra falas pėr kompjuterėt tuaj.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    
676762ciLa oshT Loja e...
Mon Aug 16, 2010 5:22 pm
rrezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Internet / Technology

Nė kėtė forum mund tė postoni , bisedoni , pyesni pėr gjdo gjė qė ka tė bėj me (BOTEN E INFORMATIKES DHE INTERNETIT) si: Windows , Linux , MAC ,C , C# , C++ , Visual C++ , Visual Basic , Delphi , Pascal , vBulletin , phpBB , phpNuke , phpFusion , portale , HTML , XHTML , CSS , PHP , MySQL , SQL , JavaScript , DHTML , CGI&Perl , ASP , ASP.NET , template etj.                                                                                                                             
2532AVACS LIVE CHAT...
Fri Dec 04, 2009 7:01 pm
Aurel Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Automobilizum

Ktu mund te postoni , bisedoni gjithqka rreth teknikes se Automjeteve ... !                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    
46aGent.
Sun Feb 07, 2010 1:19 pm
/:UserCode" Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tutorials / Mesime

Kėtu do tė gjėni eBooks nė Lidhje pėr qdo tem.Nė kėtė forum do tė kėtė shumė tema dhe postime interesante, qe do tju ndihmojnė juve nė shum gjėra. Mėsimet apo tutorialet mė tė vlefshme te kėtij forumit janė te shkruara nga vet Staffi dhe antaret e EagleForum.Tk .                                                                                                                                                                                                                                                          
397415Gjeni passwordin...
Sat Dec 26, 2009 2:58 pm
egzoni Shiko mesazhin e fundit

Design

 
Asnjė mesazh i ri

Design

Dizajner je? Dėshiron tė bėhesh? Nė tė dy rastet mos hezitoni ta vizitoni kėtė forum, sepse keni pėrplotė mjete tė rėndėsishme qė ju pėrgjigjen njė punė tė mbar. Tregoni aftėsitė tuaja tė dizajnimit grafik nė kėtė sekcion tė forumit tonė.                                                                                                                                                                                                                                                          
971Eagle-Forum
Mon Aug 16, 2010 8:44 pm
rrezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Galeria

Ktu mund te postoni gjithqka rreth bostes se Foto/Galeris.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    
1739BuzeT e bukura ...
Tue Aug 17, 2010 6:56 pm
rrezarta Shiko mesazhin e fundit

Chat Programs

 
Asnjė mesazh i ri

Msn

Ktu mund te postoni te rejat nga MSN ,te bisedoni perreth MSN ,si dhe debatoni porblemet.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    
2644Vjedh Pas Me Tri...
Fri Apr 02, 2010 12:53 pm
Gentt Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Skype

Ktu mund te postoni te rejat nga SKYPE ,te bisedoni perreth SKYPE ,si dhe debatoni porblemet.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
99Extralabs Skype ...
Fri Oct 03, 2008 1:57 am
XeMsY Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Yahoo

Ktu mund te postoni te rejat nga YAHOO ,te bisedoni perreth YAHOO ,si dhe debatoni porblemet.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
1414Yahoo Webcam Rec...
Fri Oct 03, 2008 1:25 am
XeMsY Shiko mesazhin e fundit

All Movies

 
Asnjė mesazh i ri

Filma

Kėtu mund ti gjeni dhe ti postoni tė gjithė llojet e filmave te huaj dhe vendor.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    
203209[RS.com] Cloudy....
Sat Dec 05, 2009 3:35 am
/:UserCode" Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Video Humor

Nė kėtė forum mund tė postoni videot me Humore.                                             Shiqim te kendshem.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
1926CIMA & SABRI FEJ...
Sun Aug 29, 2010 7:36 pm
rrezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Spote

Nė kėtė forum mund tė postoni videot me Spote..                                                      Shiqim te Kendshem.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
189192Dj WEX Electro B...
Tue Aug 17, 2010 3:46 pm
rrezarta Shiko mesazhin e fundit

Audio

 
Asnjė mesazh i ri

Music English

Nė ket forum mund ti gjeni edhe ti postoni tė gjitha muziket nė gjuhen Angleze.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    
460466Ladytron - 3 alb...
Sun Dec 20, 2009 4:05 am
Gentt Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Muzika Shqipe

Nė ket forum do tė postohen,shkarkohen te gjitha muziket shqip.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
3279Zėrat mė tė njoh...
Sun Sep 05, 2010 6:55 pm
rrezarta Shiko mesazhin e fundit

Shkenca Shoqerore

 
Asnjė mesazh i ri

Histori

Nė kėtė forum mund tė postoni dhe bisedon gjdo gjė qė ka tė bėj me historin shqiptare . Siq dihet ne kemi njė histori mjaft tė pasur .                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
3449biografia e Idri...
Sat Oct 10, 2009 9:16 pm
ArDi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Letersi

Gjithqka rreth letėrsis shqiptare dhe tė huaj.                                                            Rreth shkrimeve, romaneve, poeteve dhe letrarve me te mir shqiptar dhe te huaj.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
1418Adem Jashari
Mon Jan 25, 2010 7:56 pm
KLEA Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Politik..

Ktu mund te njoftoheni me politika e mbrenshme dhe nderkombetare.                    Debate perrreth politikes etj.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
2424Mali i Zi do per...
Sat Sep 20, 2008 7:57 pm
a$pirine Shiko mesazhin e fundit

Battles

 
Asnjė mesazh i ri

Freestyle

Ktu eshe tema per FreesTylers .. nukk ka Cenzur.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    
514biLLy G ,./vs n...
Thu Feb 12, 2009 3:43 pm
biLLy G Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lyrics

Tekstet e kengeve shqipe , apo ne gjuhet e huaja postohen ktu.!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  
2130Alcoholic - E Sh...
Wed Jan 28, 2009 2:18 am
AlcoHolic Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Rap Info

Ktu do te njoftoheni me informatat me te reja te muzikes RAP.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    
511VideO te kOncert...
Sun Mar 08, 2009 6:45 pm
/:UserCode" Shiko mesazhin e fundit

Recycle Bin

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

Shporta

Ketu jan Temat e mbyllura nga Staffi ,qe nuk jan te dobishme ne forum.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    
48116happy new year 2...
Wed Aug 18, 2010 12:03 am
Lenti Shiko mesazhin e fundit
Eagle Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 4665 artikuj
Forumi ka 178 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri xoni1
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 47 mė Fri Apr 16, 2010 3:55 am

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: Gentt (29)
Legjenda : [ Administrator ][ Super Moderator ][ Moderator ][ Dizajner ][ Princess ][ V.I.P ][ Banned ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur