ForumEagleForum PortPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Forum

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Kushtet e pėrdorimit / Lajmėrime

Infot mė tė reja rreth forumit dhe lajmėrimet nga stafi.                                            Rregullorja Forumit.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           
632Caroline Flack o...
Sat Nov 12, 2011 10:35 am
jorlin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pyetje / Kerkesa

Forumi Pyetje & Pėrgjigjie ėshtė forumi mė i pasur i EagleForum.Tk, kėtu mund t'i bėni tė gjitha pyetjet nė lidhje me informatikėn apo teknologjinė e sotme, dhe kėtu do t'ju jepet ndihma qė ju keni nevojė. Ju lutem tė keni durim deri sa tė merrni pėrgjigjie, dhe lexoni rregulloren pėr forumin "Pyetje & Pėrgjigjie".                                                                                                            
1062kerkes te nje...
Fri Oct 02, 2009 7:42 pm
F1ssy Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Oferta Falas

Ky forum ėshtė pėr tė gjitha ofertat falas qė do tė mundėsojė stafi dhe antarėt e forumit. Mund tė keni shum oferta interesante qė ja vlen ti shikoni, tė gjitha janė pa pagesė, falas vetėm pėr ju.                                                                                                                                                                                                                                                          
49theme
Mon Aug 16, 2010 2:22 pm
rrezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lajmet e Portalit

Ketu keni mundesi te lexoni te gjitha lajmet me te fundit , nga teknologjia , vip , ekonomi , Sport etj !                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
6072This post is bey...
Wed Aug 03, 2011 3:12 pm
Anonymous Shiko mesazhin e fundit
Forum Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 4665 artikuj
Forumi ka 178 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri xoni1
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 47 mė Fri Apr 16, 2010 3:55 am

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: Gentt (29)
Legjenda : [ Administrator ][ Super Moderator ][ Moderator ][ Dizajner ][ Princess ][ V.I.P ][ Banned ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur