ForumEagleForum PortPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

  Rozi mban dietė, bie 3 kile nė ditė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArDi
Problem Per Forum..
Problem Per Forum..
ArDi

Posts : 129
Join date : 06/09/2009

MesazhTitulli: Rozi mban dietė, bie 3 kile nė ditė   Mon Aug 16, 2010 11:54 am

Rozana Radi, s’ka sesi tė mos bėhet pjesė e personazheve tė Bluetoothit. Ndoshta dhe pėr faktin e thjeshtė se Rozi gjithė kėtė verė, e ka tė ngjeshur me koncerte, tė cilat mė sė shumti janė tė zhvendosura nė jug tė vendit. Megjithatė, vetė Rozana, gjen dhe pak kohė pėr relax. Kėshtu, pėrpara se tė nisė koncertet, preferon tė pijė diēka nė njė nga lokalet e vlorės, ashtu sikurse duket. Po se mos vetėm lokalet. Po plazhi? Edhe nė plazh, Rozana shfaqet nė formė perfekte. Dhe e ka deklaruar vetė. Se nė njė ditė ka rėnė tre kile duke pirė vetėm ujė, e duke e torturuar veten pėr njė trup perfekt, por….Mendje e shėndoshė nė trup tė shėndoshė thotė populli. Rozana duhet tė ketė kujdes me dietėn, ndryshe, nuk do tė ketė fuqi tė pėrballojė as koncertet e saj tė radhės nė zonat e jugut ku edhe ėshtė prenotuar pėr kėto fundjava tė mbetura pushimesh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rrezarta
Antar 50%
Antar 50%
rrezarta

Posts : 116
Join date : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Rozi mban dietė, bie 3 kile nė ditė   Mon Aug 16, 2010 2:44 pm

maj maj dijet sat mujsh hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rozi mban dietė, bie 3 kile nė ditė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ketogenic Diet
» Migraines and Dairy
» Right diet to help prevent Alzheimers

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forum :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: