ForumEagleForum PortPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tuna dhe Dafina sė bashku nė njė klip

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArDi
Problem Per Forum..
Problem Per Forum..
ArDi

Posts : 129
Join date : 06/09/2009

MesazhTitulli: Tuna dhe Dafina sė bashku nė njė klip   Fri Aug 13, 2010 11:22 pm

Videoklipi mė i ri nė industrinė e muzikės kosovare quhet “Vibe”, qė shfaq pėr herė tė parė njė bashkėpunim tė pazakontė, bėhet fjalė pėr dy nga kėngėtaret mė tėrheqėse tė skenės muzikore kosovare, Tuna dhe Dafina Zeqiri, tė cilat sė bashku me reperin 2po2 lansuan klipin e kėngės mė tė re.
Klipi ėshtė bėrė nga produksioni “Entermedia”, qė ashtu si dueti qė ėshtė i jashtėzakonshėm, ka vėnė nė pah skena interesante, me Tunėn qė paraqitet seksi si gjithmonė, por me njė ndryshim te Dafina, e cila paraqitet totalisht zeshkane dhe me njė stil ndryshe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Tuna dhe Dafina sė bashku nė njė klip
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forum :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: