ForumEagleForum PortPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Xholi dhe Dep nė njė film

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Gentt
BigBoss
BigBoss
Gentt

Posts : 1829
Join date : 05/09/2008
Age : 28
Location : N'o'N ... o1o

MesazhTitulli: Xholi dhe Dep nė njė film   Wed Aug 11, 2010 12:18 am

Xholi dhe Dep nė njė film


“The turist”, ėshtė filmi mė i fundit, i realizuar nė bashkėpunim me dy yje tė njohura tė Hollivudit, Angjelina Xholi dhe Xhoni Dep. Dy mė tė bukurit e Hollivudit, bėhen bashkė pėr herė tė parė, pėr tė plotėsuar shijet e tė dy gjinive. Kritikėt e kanė vlerėsuar si nė nga filmat mė tė mirė aktual dhe qė premton shumė.

“Turisti”, rrėfen njė ngjarje shumė interesante dhe karakterizohet me skena aktive pothuajse deri nė fund. Ėshtė e papėrshkrueshme ndjenja qė krijojnė skenat e kėtij filmi, thjesht nuk tė intereson asgjė qė ndodh pėrreth”,- ėshtė shprehur aktori italian Raul Bova.

_____________________________________________
                                                                                        
                                                                                        
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Eagle-Forum.Tk
 
Xholi dhe Dep nė njė film
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Hanna-Adapt or Die 2011-DVDRip

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forum :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: