ForumEagleForum PortPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Noisy kėrcėnon Bleron

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Gentt
BigBoss
BigBoss
Gentt

Posts : 1829
Join date : 05/09/2008
Age : 28
Location : N'o'N ... o1o

MesazhTitulli: Noisy kėrcėnon Bleron   Mon Feb 08, 2010 12:19 pm


Rap kėngėtari nga Shqipėria, Noisy ka nisur edhe njė kėrcėnim tė ri.

Pas thashethemeve se ai ka pasur njė pėrleshje me anėtarėt e “Tingullit 3Nt”, Noisy kėsaj radhe ka nisur njė mori akuzash nė drejtim tė kėngėtarit kosovar, Blero.

Nė njė bisedė telefonike, tė cilėn mund ta gjeni edhe nė youtube.com, Blero nuk e ka idenė se mė kė ėshtė duke biseduar, pėrderisa i thotė atij qė mos ka telefonuar gabimisht.

Por, ndryshe mendon Noisy, i cili i thotė atij se ai ka folur dikur keq pėr kėngėtarin dhe se ai do t’i hakmerret pėr kėtė.

_____________________________________________
                                                                                        
                                                                                        
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Eagle-Forum.Tk
 
Noisy kėrcėnon Bleron
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forum :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: