ForumEagleForum PortPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Skillz duke perGaditur album te ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
a$pirine
"eL jeFe"
Skillz duke perGaditur album te ri Az9w21
a$pirine

Posts : 233
Join date : 05/09/2008
Age : 27
Location : n'rap arena..

Skillz duke perGaditur album te ri Empty
MesazhTitulli: Skillz duke perGaditur album te ri   Skillz duke perGaditur album te ri Icon_minitimeMon Jan 26, 2009 2:44 am


“Skillz” punon per album te ri

Rep grupi "Skillz", kah mesi i ketij viti, pritet ta editoje albumin e radhes, i cili do te jete sikur ai i pari rep. Perpos albumit te ri, "Skillz" do te realizoje edhe videoklip

Grupi "Skillz" eshte nder grupet me te mira rep qe ekzistojne ne mbare trojet shqiptare. Per dy anetaret e ketij grupi, Ledri Vula dhe Visar Shala, viti 2008 ka qene shume i suksesshem. Kane fituar disa cmime te rendesishme neper festivale dhe kane bere disa videoklipe, qe tregojne qarte per sukseset e tyre gjate vitit 2008. Po ashtu pritet qe edhe viti 2009 te jete vit i sukseseve per kete grup. Ata kane paralajmeruar se ne muajin qershor te ketij viti do ta editojne albumin e tyre te radhes, qe pritet te jete album me shume te papritura. Perpos albumit, ata do te editojne edhe videoklip. Rep grupi "Skillz" ne vitin 2008 ka realizuar nje kenge ne bashkepunim me Stine, kenge kjo e cila u prit shume mire dhe me te cilen kenge ata kane marre pjese ne festivalin "Kenga magjike 2008", si dhe ne festivalin "Top fest 2005", festivale kete qe konsiderohen shume te suksesshme ne Shqiperi.

_____________________________________________
weLcOme 2 yOur hOme eaGLe
Skillz duke perGaditur album te ri 2n80cir
Skillz duke perGaditur album te ri Heartbeats1ty7
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://eagle-forum.forumotion.com
 
Skillz duke perGaditur album te ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Battles :: Rap Info-
Kėrce tek: