ForumEagleForum PortPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 rebeL a.k.a unikkatil - kOncert ne zvicer

Shko poshtė 
AutoriMesazh
a$pirine
"eL jeFe"
rebeL a.k.a unikkatil - kOncert ne zvicer Az9w21
a$pirine

Posts : 233
Join date : 05/09/2008
Age : 27
Location : n'rap arena..

rebeL a.k.a unikkatil - kOncert ne zvicer Empty
MesazhTitulli: rebeL a.k.a unikkatil - kOncert ne zvicer   rebeL a.k.a unikkatil - kOncert ne zvicer Icon_minitimeMon Jan 26, 2009 2:41 am

rebeL a.k.a unikkatil - kOncert ne zvicer Dgt1erxq7

Te shtunen me 7 Mars ne Zvicer, mbahet koncerti nga Unikkatili. Mysafir do t'jen: Presioni, Klepto dhe te tjer...

Hyrja pa bileta nuk esht e garantuar keshtu qe ju rekomandojme te bleni ato perpara. Biletat shiten ne 1400 lokacione ne Zvicer. Mund te blehen ne cdo post dhe cdo kiosk biletash brenda Zvicres. Per ata qe jetojne jashte Zvicres dhe deshirojne te jene aty mund ti blejne nepermjet www.ticketcorner.com .


infO 1oo% e sakT ..e kan kOnfirmu edhe Tba members ..

_____________________________________________
weLcOme 2 yOur hOme eaGLe
rebeL a.k.a unikkatil - kOncert ne zvicer 2n80cir
rebeL a.k.a unikkatil - kOncert ne zvicer Heartbeats1ty7
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://eagle-forum.forumotion.com
a$pirine
"eL jeFe"
rebeL a.k.a unikkatil - kOncert ne zvicer Az9w21
a$pirine

Posts : 233
Join date : 05/09/2008
Age : 27
Location : n'rap arena..

rebeL a.k.a unikkatil - kOncert ne zvicer Empty
MesazhTitulli: Re: rebeL a.k.a unikkatil - kOncert ne zvicer   rebeL a.k.a unikkatil - kOncert ne zvicer Icon_minitimeMon Jan 26, 2009 2:51 am

ehmm xe'er po bOjke .. se thOjshin viki ..sGuxOn me daL prej brOnxi .. jarO nevrop po ju vjenn .. Lani hesapett tkOfshi trima ..Razz

rObtt..qe spO muj me shku ahaha a po ma qOn kush ni viz ..


neyse .. i shkOftt kOncerti qysh ka qeff vicky

_____________________________________________
weLcOme 2 yOur hOme eaGLe
rebeL a.k.a unikkatil - kOncert ne zvicer 2n80cir
rebeL a.k.a unikkatil - kOncert ne zvicer Heartbeats1ty7
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://eagle-forum.forumotion.com
Small Rebel
Antar
Antar
avatar

Posts : 2
Join date : 26/01/2009

rebeL a.k.a unikkatil - kOncert ne zvicer Empty
MesazhTitulli: Re: rebeL a.k.a unikkatil - kOncert ne zvicer   rebeL a.k.a unikkatil - kOncert ne zvicer Icon_minitimeMon Jan 26, 2009 3:58 am

Boll po kallna qe spo muj me shku en koncert se spo kom dokumenta rebeL a.k.a unikkatil - kOncert ne zvicer 523561

Ka me kall e hajt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Jackey
V.I.P
V.I.P
Jackey

Posts : 131
Join date : 07/09/2008
Age : 29

rebeL a.k.a unikkatil - kOncert ne zvicer Empty
MesazhTitulli: Re: rebeL a.k.a unikkatil - kOncert ne zvicer   rebeL a.k.a unikkatil - kOncert ne zvicer Icon_minitimeMon Jan 26, 2009 5:51 am

a i qart osht ai si han k...... me gjith deshiren do isha atje po nuk mundem phaaa s*** fuckin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
rebeL a.k.a unikkatil - kOncert ne zvicer Empty
MesazhTitulli: Re: rebeL a.k.a unikkatil - kOncert ne zvicer   rebeL a.k.a unikkatil - kOncert ne zvicer Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
rebeL a.k.a unikkatil - kOncert ne zvicer
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Battles :: Rap Info-
Kėrce tek: