ForumEagleForum PortPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Audi R8 Tron nga West Coast Customs dhe Monster Cable

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArDi
Problem Per Forum..
Problem Per Forum..
ArDi

Posts : 129
Join date : 06/09/2009

Audi R8 Tron nga West Coast Customs dhe Monster Cable Empty
MesazhTitulli: Audi R8 Tron nga West Coast Customs dhe Monster Cable   Audi R8 Tron nga West Coast Customs dhe Monster Cable Icon_minitimeTue Jan 25, 2011 5:43 pm

Audi R8 Tron nga West Coast Customs dhe Monster Cable Tuning_m20110119231442820
Nėse dikush mendon se Bugatti Veyron ngjyrė rozė ishte mėnyra mė e mirė pėr tė prishur njė veturė sportive, atėherė ne mendojmė se ėshtė koha t’i prezantojmė ata njerėz me TRON Audi R8 nga West Coast Customs dhe Monster Cable.


Njė vėshtrim nė kėtė veturė dhe njė fjalė do tė vijė nė mendje: i sėmurė. Dhe ne e mendojmė kėtė sikur me u sėmurė pasi tė keni parė kėtė veturė. Posedimi i njė motoēiklete tė veēantė Tron ėshtė njė gjė, por transferimi i kėtyre ideve nė njė veturė ėshtė njė gjė qė tė copėton zemrėn.


Duke mos pasur asgjė tė pėrbashkėt me E-Tron R8, Audi me Tron pėrmban fellne me ndriēim, ulėset e pasme me ndriēim dhe njė pėrfundim tė ndritshėm nė krom. Fatmirėsisht, stafi i ēuditshėm i West Coast Customs nuk ka bėrė asnjė ndryshim nėn mbulesėn e R8 ose ne do tė ishim nė lot nė kėtė pikė. Mos na kuptoni gabimisht, ne nuk jemi duke thėnė se firma akorduese ka bėrė njė punė tė dobėt nė krijimin e njė veturė Tron, por ne mendojmė se komponentėt e ekzagjeruar do tė dukeshin tė jashtėzakonshėm nė rrugė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Audi R8 Tron nga West Coast Customs dhe Monster Cable
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forum :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: