ForumEagleForum PortPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lady Gaga pėrjetoi trauma nga abuzimi me drogė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArDi
Problem Per Forum..
Problem Per Forum..
ArDi

Posts : 129
Join date : 06/09/2009

MesazhTitulli: Lady Gaga pėrjetoi trauma nga abuzimi me drogė   Tue Jan 25, 2011 5:35 pm


Los Angeles, 25 janar - Lady Gaga e ka tė vėshtirė tė kujtojė momente nga rinia e saj e hershme pėr shkak tė pėrdorimit tė kokainės dhe alkoolit.
Kėngėtarja e famshme filloi tė pėrdorte substancat e paligjshme, pasi u pėrjashtua nga kursi i muzikės nė Universitetin e New Yorkut, nė vitin 2005.
Nė njė intervistė, Lady Gaga ka pranuar se abuzimi me kėto substanca ka pasur shumė pasoja, transmeton TCH.
“Ka disa gjėra qė janė aq traumatike sa unė nuk i mbaj mend plotėsisht”, tha ajo.
Qė nga ajo kohė, Lady Gaga ka shpėrthyer nė tregun muzikor me kėngė si “Poker Face”. “Bad Romance” dhe “Telephone”.
Kėnga e saj e re “Born This Way” pritet tė dalė nė treg muajin e ardhshėm, ndėrsa albumi qė pritet nė datėn 23 maj ėshtė konsideruar nga vetė kėngėtarja si “puna mė e mirė e jetės muzikore”
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Lady Gaga pėrjetoi trauma nga abuzimi me drogė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» RUSSIAN WOMAN KEEPS 'ALIEN CORPSE' IN FRIDGE
» seriously deep omegle conversations

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forum :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: