ForumEagleForum PortPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lady Gaga dizajnon syzet me kamerė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArDi
Problem Per Forum..
Problem Per Forum..
ArDi

Posts : 129
Join date : 06/09/2009

MesazhTitulli: Lady Gaga dizajnon syzet me kamerė   Mon Jan 10, 2011 2:18 pm


Los Angeles, 10 janar - Lady Gaga ka dizajnuar syze dielli me kamerė tė integruar.
Kompania “Polaroid”, nė tė cilėn Gaga ėshtė dizajnere dhe menaxhere kreative, e ka prodhuar kėtė shpikje tė re e tė pazakonshme tė kėngėtares sė njohur.
Ylli i popit ėshtė sigurisht njėra nga femrat mė tė fotografuara nė botė. Por, duket se asaj nuk i ka mjaftuar tė qėndrojė para fotoaparateve, duke vendosur t’i prodhojė.
Ylli i popit ka 10 milionė fansa nė “Facebook”, 6 milionė nė “Twitter”, ndėrsa rruga e saj drejt famės studiohet nė Universitetin e Karolinės Jugore nė kuadėr tė kursit “Lady Gaga dhe sociologjia e famės”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Lady Gaga dizajnon syzet me kamerė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» RUSSIAN WOMAN KEEPS 'ALIEN CORPSE' IN FRIDGE
» seriously deep omegle conversations

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forum :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: