ForumEagleForum PortPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Filmi “Salt” edhe nė Prishtinė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArDi
Problem Per Forum..
Problem Per Forum..
ArDi

Posts : 129
Join date : 06/09/2009

MesazhTitulli: Filmi “Salt” edhe nė Prishtinė    Tue Aug 24, 2010 11:26 am

Kinemaja ABC njoftoi se premiera e filmit ”Salt” me regji tė Phillip Noyce, ku luajnė aktorėt Angelina Jolie, Liev Schreiber, Chiwetel Ejiofor, Daniel Olbrychski, Andre Braugher do tė fillojė tė shfaqet nė kinema nga 10 gushti.

Nė njoftim bėhet e ditur se filmi “Salt” do tė shfaqet nė ora 20:00 dhe 22:00, ndėrsa filmi i takon zhanrit aksion, aventurė, dramė dhe triller dhe zgjatė 1 orė e 39 minuta.

Jolie, nė rolin e Evelin Salt paraqitet si njė agjente e CIA-s. Para se tė bėhej zyrtare e CIA-s, Evelin Salt ishte betuar qė tė punonte pėr njė vend tjetėr. Ajo ka rastin tė mbajė fjalėn e dhėnė kur njė defektor nga radhėt e spiunėve rus e akuzon atė se ėshtė spiune ruse. Salt e merr arratinė dhe duke pėrdorur pėrvojėn e saj ia del tė iki dhe tė mbrojė veten e vet dhe burrin e saj”
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Filmi “Salt” edhe nė Prishtinė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Celtic Sea Salt??

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forum :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: