ForumEagleForum PortPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Meksika fituese nė Miss Universe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArDi
Problem Per Forum..
Problem Per Forum..
ArDi

Posts : 129
Join date : 06/09/2009

MesazhTitulli: Meksika fituese nė Miss Universe    Tue Aug 24, 2010 11:17 am

Meksikanja 22 vjeēare, Jimena Navarrete, ėshtė fituesja e Miss Universe 2010, i cili u mbajt tė hėnėn mbrėma nė Las Vegas.

Vendin e dytė e zuri Miss Xhamajka, Yendi Phillipps, ndėrsa e treta u radhit bukuroshja australiane, Jesinta Campbell. Fituesja e kurorės sė mė tė bukurės sė botės ėshtė e 59-ta nė historinė e kėtij organizimi.

Nė kėtė garė morrėn pjesė 83 vende tė ndryshme tė botės, ndėr tė cilat edhe Kėshtjella Pepshi qė pėrfaqėsoi Kosovėn dhe Angjela Martini qė mbrojti nderin e Shqipėrisė. /Telegrafi/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rrezarta
Antar 50%
Antar 50%
rrezarta

Posts : 116
Join date : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Meksika fituese nė Miss Universe    Wed Aug 25, 2010 12:30 am

ahh a nuk fitoi Kosova a ?
pihaaaaaaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Meksika fituese nė Miss Universe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» The Living Tribunal Respect Thread
» Cosmic Beings confirmed in Marvels Cinematic Universe

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forum :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: