ForumEagleForum PortPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Noizy i dashuruar me Enxhin e BBA 3

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArDi
Problem Per Forum..
Problem Per Forum..
ArDi

Posts : 129
Join date : 06/09/2009

Noizy i dashuruar me Enxhin e BBA 3  Empty
MesazhTitulli: Noizy i dashuruar me Enxhin e BBA 3    Noizy i dashuruar me Enxhin e BBA 3  Icon_minitimeTue Aug 24, 2010 11:14 am

Noizy i dashuruar me Enxhin e BBA 3  Enxhi2Njė nga reperėt mė tė njohur shqiptar, Noizy, tashmė ėshtė zbuluar se ėshtė nė lidhje me bukuroshen dhe ‘agjenten’ e Big Brother Albania 3, Enxhin.

Tė dy tė lartpėrmendurit thuhet se janė nė lidhje qė prej mė se pesė muajsh, ndėrsa mėsohet se janė takuar gjatė njė sfilate tė Enxhit nė Durrės, aty ku dhe jeton Noizy me familje. Ky i fundit ka blerė shtėpi tė re, ku dhe ka vazhduar jetėn si dy tė dashuruar me Enxhin.

Ata kanė shkuar aq larg sa qė nė shenjė tė dashurisė kanė bėrė dhe tatuazhet me emrat e njėri tjetrit. Sė shpejti planifikohet fejesė, ndėrsa po ka spekulime se Enxhi ėshtė shtatėzėnė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Noizy i dashuruar me Enxhin e BBA 3
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forum :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: