ForumEagleForum PortPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

  Argjentina Ramosaj , ngjall xhelozi tek koleget

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArDi
Problem Per Forum..
Problem Per Forum..
ArDi

Posts : 129
Join date : 06/09/2009

 Argjentina Ramosaj , ngjall xhelozi tek koleget Empty
MesazhTitulli: Argjentina Ramosaj , ngjall xhelozi tek koleget    Argjentina Ramosaj , ngjall xhelozi tek koleget Icon_minitimeTue Aug 17, 2010 11:42 am

 Argjentina Ramosaj , ngjall xhelozi tek koleget Argjentina-Ramosaj-300x200Ndonėse, ende e re nė botėn e muzikės, ajo me kėngėt dhe klipet e saj ėshtė duke rrėmbyer vėmendjen e qindra e mijėra njerėzve, madje shpesh herė ėshtė duke ndezur dhe xhelozinė tek koleget e saj nė muzikė.
Simpatikja, Argjentina Ramosaj ka publikuar gjatė kėsaj jave klipin e saj mė tė ri tė realizuar nė bashkėpunim me njė studio produksioni nė Hollandė.
Klipi ka ardhur nė dy versione, nė versionin shqip dhe atė anglez. Kėnga me titullin “Tip”, ka pasur njė impakt shumė tė mirė tek dėgjuesit dhe duket se do tė zėrė njė vend tė rėndėsishėm nė playlistat e diskotekave shqiptare.
Pa shijuar ende mirė suksesin e kėtij klipi, Argjentina ka nisur dje edhe xhirimet pėr videoklipin e ri nė Dhėrmi tė Vlorės. Pėrgjatė gjithė kohės, Argjentina ka mbėshtetjen e tė fejuarit tė saj, Valonit, i cili i pėrkrah ēdo ide tė saj.
Halla e Argjentinės, kėngėtarja e njohur Albėrie Hadėrgjonaj, propozon me tė madhe nė facebook.com emrin e sė mbesės si njė talent tė ri nė muzikė, madje ajo tani mė krenohet me tė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Argjentina Ramosaj , ngjall xhelozi tek koleget
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forum :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: