ForumEagleForum PortPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Ariana xhelozon Ermalin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArDi
Problem Per Forum..
Problem Per Forum..
ArDi

Posts : 129
Join date : 06/09/2009

Ariana xhelozon Ermalin Empty
MesazhTitulli: Ariana xhelozon Ermalin   Ariana xhelozon Ermalin Icon_minitimeSun Aug 15, 2010 9:31 pm

Ariana xhelozon Ermalin Ermali-arjana-300x201Njė vajzė, e cila luan nė klipin e kėngės “Sa net pa gjumė” tė Ermal Fejzullahut, ėshtė bėrė mollė sherri pėr lidhjen e kėngėtarit me bashkėshorten, Arianėn.
Bukuria mahnitėse e saj dhe afria qė ajo ka me Ermalin, ka bėrė qė gruaja e tij tė shfaqė gjeste xhelozie.
Njė burim ka thėnė se Ariana ka qenė mjaft e pezmatuar kur ka parė gjithė ato lėvizje intriguese qė vajza bėn nė videoklip ndaj Ermalit.
Nė fakt, nuk ka pasur faj, pasi kushdo qė e ka parė atė vajzė nė klip, ka mbetur pa mend nga bukuria e saj dhe loja artistike.
Sipas po kėtij burimi, gjėrat shumė shpejt janė normalizuar dhe lidhja e Ermalit vazhdon tė jetė e fortė dhe e qėndrueshme, aq mė tepėr me djalin e tyre pranė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rrezarta
Antar 50%
Antar 50%
rrezarta

Posts : 116
Join date : 07/04/2010

Ariana xhelozon Ermalin Empty
MesazhTitulli: Re: Ariana xhelozon Ermalin   Ariana xhelozon Ermalin Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 2:14 pm

ma ma mos gjelozo se sban hehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ariana xhelozon Ermalin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forum :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: