ForumEagleForum PortPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ingrid Gjoni, jetė nate pa tė dashur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArDi
Problem Per Forum..
Problem Per Forum..
ArDi

Posts : 129
Join date : 06/09/2009

MesazhTitulli: Ingrid Gjoni, jetė nate pa tė dashur   Sun Aug 15, 2010 9:22 pm

Vera e nxehtė dhe temperatura e lartė kanė bėrė qė kėngėtarja seksi, Ingrid Gjoni, tė shihet shpesh nėpėr diskotekat e Vlorės, ku ajo ėshtė duke e shijuar jetėn e natės qė ofron qyteti bregdetar shqiptar.
Sipas fotos nga Bluetooth, Ingridi shihet e ulur pranė banakut tė njė prej lokaleve ku ajo ishte duke qėndruar, ndėrsa fustani i saj i shkurtėr i zi tregon se ajo ėshtė nė formė tė mirė fizike.
Kėngėtarja ėshtė parė nė shoqėri tė gazetares Paloma, ndėrsa njė gjė qė ėshtė vėrejtur ishte mungesa e tė dashurit, i cili e ka shoqėruar Ingrid Gjonin nėpėr aktivetet e saja gjatė verės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ingrid Gjoni, jetė nate pa tė dashur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forum :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: