ForumEagleForum PortPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Adelina si u tradhėtua nė koncertin nė Kumanovė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArDi
Problem Per Forum..
Problem Per Forum..
ArDi

Posts : 129
Join date : 06/09/2009

MesazhTitulli: Adelina si u tradhėtua nė koncertin nė Kumanovė   Fri Aug 13, 2010 11:17 pm

Adelina dhe Zanfina Ismajli ėshtė ndjerė e tradhėtuar nga organizatori i njė koncerti nė Kumanovė.
Kėngėtarja e mirėnjohur e cila kishte mbėrritur nga Prishtina nė koncertin e prenotuar nė sallėn e sporteve nė Kumanovė, pas disa kėngėve tė repertoarit tė saj, i ka kumtuar publikut se ėshtė ndjerė e mashtruar nga organizatori i koncertit.
Nė emėr tim dhe gjithė kolegėve tė mi, unė po ju tregoj se tė gjithė punojmė pėr shumė pak para dhe asnjė nga ne nuk ėshtė pagu.
Organizatori ka ikur. Ju lutem nė emrin tim, kėrkoni paratė tuaja. Unė po pres qė paratė e juaja tė kthehen deri nė centin e fundit”, ka theksuar para publikut, Adelina Ismajli.

Menjėherė pas mbylljes sė tillė tė koncertit, publiku i revoltuar ka demoluar ambientet e sallės sė sportit, duke u pėrfshirė nė njė kaos tė pėrgjithshėm.

Nė koncertin e paralajmėruar disa javė mė parė nė Kumanovė ishin pjesėmarrės, Adelina dhe Zanfina Ismajli, Shpat Kasapi, Xhezair Shaqiri, Drita Musliu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rrezarta
Antar 50%
Antar 50%
rrezarta

Posts : 116
Join date : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Adelina si u tradhėtua nė koncertin nė Kumanovė   Sat Aug 14, 2010 5:10 pm

qa me ba tash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Adelina si u tradhėtua nė koncertin nė Kumanovė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forum :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: