ForumEagleForum PortPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Afėrdita Dreshaj frigohet nga kali

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArDi
Problem Per Forum..
Problem Per Forum..
ArDi

Posts : 129
Join date : 06/09/2009

MesazhTitulli: Afėrdita Dreshaj frigohet nga kali   Wed Aug 11, 2010 11:19 pm

Afėrdita Dreshajn, shqiptaren nga Mali i Zi, shumė nga lexuesit tanė tė bluetooth, e njohin si fotomodele, kėngetare, shoqėruesen e parė tė Miss Shqipėria 2007 dhe mbi tė gjitha, si tė fejuarėn e kėngėtarit maqedonas Shpat Kasapi.
E njohin edhe si kėngėtare, por vetėm me pak repertor nė kėtė zhanėr.
Aktualisht, Afėrdita 22 vjeēare qėndron nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės, aty ku po korr sukses tė padiskutueshėm nė fushėn e modės.
Kėtė gusht shqiptarja Afėrdit, ėshtė zgjedhur nė kopertinėn e Styleline, revistėn e modės qė botohet nė SHBA.
Nė njė set fotografish shumė tė veēantė. Afėrdita Dreshaj gjendet mbi kalė, dhe pozon me veshjet e reja pėr kėtė rast. Ajo nuk i njeh ata. Nuk ka hipur ndonjėherė mbi kal pėrveē kėtij seti fotosh dhe pėr mė tepėr, ėshtė tepėr e frikėsuar prej tyre.
I janė dashur shumė ditė punė Afėrditės qė tė mėsohet me kalin, aq mė tepėr, qė do tė ishte imazhi i revistės “Styleline” dhe patjetėr duhet tė mėsonte kalėrimin, tė paktėn pėr disa shkrepje fotosh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rrezarta
Antar 50%
Antar 50%
rrezarta

Posts : 116
Join date : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Afėrdita Dreshaj frigohet nga kali   Sat Aug 14, 2010 5:04 pm

AHHAHAHHA kqyre more edhe ne kali Aferdita Dreshaj ahhaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Afėrdita Dreshaj frigohet nga kali
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forum :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: