ForumEagleForum PortPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Lady Gaga duet me Amy Winehous

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Gentt
BigBoss
BigBoss
Gentt

Posts : 1829
Join date : 05/09/2008
Age : 28
Location : N'o'N ... o1o

Lady Gaga duet me Amy Winehous Empty
MesazhTitulli: Lady Gaga duet me Amy Winehous   Lady Gaga duet me Amy Winehous Icon_minitimeWed Aug 11, 2010 12:14 am

Lady Gaga duet me Amy Winehous Thumbnail.php?file=lady_gaga_300_210_984958757
Kėngėtarja e njohur Lady Gaga ėshtė e impresionuar me kėngėtaren britanike, Amy Winehouse dhe ka theksuar se me gjithė qejfė do ta bėnte njė duet me tė.

Kėtė duet Gaga do ta bėnte vetėm pėr ti ndihmuar Amy Winehous e cila gjendet nė krizė. Lady Gaga e ka falenderuar dhe lavduar, ”Amy ėshtė kėngėtare shumė e mirė, ndihem shumė e mėrzitur kur e shoh se njė zė si i Emy po shuhet. Mendoj se ajo ėshtė shumė e bukurė, dhe mė pėlqen se gjithmonė ėshtė e sinqertė”, ka thėnė Lady Gaga.

_____________________________________________
                                                                                        
                                                                                        
Lady Gaga duet me Amy Winehous 2rgkx9w
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Eagle-Forum.Tk
 
Lady Gaga duet me Amy Winehous
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forum :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: