ForumEagleForum PortPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Venger:Fabregas do tė kalojė te Barcelona

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Gentt
BigBoss
BigBoss
Gentt

Posts : 1829
Join date : 05/09/2008
Age : 28
Location : N'o'N ... o1o

MesazhTitulli: Venger:Fabregas do tė kalojė te Barcelona   Wed Aug 11, 2010 12:08 am


Arsenal dhe trajneri Arsen Venger nuk ndryshojnė qėndrim nė lidhje me ēėshtjen e Cesk Fabregas. Trajneri francez i Arsenalit tė Londrės ėshtė takuar sė fundmi me mesfushorin spanjoll duke bėrė tė ditur se nuk do tė shkojė nė drejtim tė Barcelonės, pavarėsisht dėshirės sė 23 vjecarit.

Sipas tij, Fabregas do tė jetė njė element i rėndėsishėm pėr skuadrėn pėr tė fituar titullin kampion nė Angli, qė mungon qė nga viti 2004. Fabregas prej kohėsh ėshtė vėnė nė shėnjestrėn e Barcelonės, qė po synon rikthimin nė bazė tė mesfushorit katalanas. Pėr tė drejtuesit e skuadrės kampione tė Spanjės i bėnė Arsenalit pėrpara disa javėve nje ofertė prej 35 milionė eurosh, por qė u refuzua nga klubi londinez.

_____________________________________________
                                                                                        
                                                                                        
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Eagle-Forum.Tk
 
Venger:Fabregas do tė kalojė te Barcelona
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forum :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: