ForumEagleForum PortPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Genta kthehet nė imazh mediatik

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArDi
Problem Per Forum..
Problem Per Forum..
ArDi

Posts : 129
Join date : 06/09/2009

MesazhTitulli: Genta kthehet nė imazh mediatik   Tue Aug 10, 2010 2:49 pm

Kėngėtarja e mirėnjohur nga Kosova, Genta Ismajli, kthehet nė njė imazh publicitar tė njė kompanie qė merret me prodhimin e ujit.
Kėngėtarja aktualisht ėshtė duke shijuar suksesin si kėngėtare nė diskoteka tė ndryshme nė diasporė, si dhe sė shpejti do tė publikojė klipin mė tė ri.
Mė herėt u pėrfol pėr njė duet mes saj dhe motrės mė tė vogėl, Manit, por Genta ende nuk ka konfirmuar asgjė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Genta kthehet nė imazh mediatik
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forum :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: