ForumEagleForum PortPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Sinan Hoxha: Jam heteroseksual

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArDi
Problem Per Forum..
Problem Per Forum..
ArDi

Posts : 129
Join date : 06/09/2009

Sinan Hoxha: Jam heteroseksual Empty
MesazhTitulli: Sinan Hoxha: Jam heteroseksual   Sinan Hoxha: Jam heteroseksual Icon_minitimeTue Aug 10, 2010 2:46 pm

Sinan Hoxha: Jam heteroseksual SinanSinan Hoxha kėngėtari popullor thyen heshtjen dhe pranon tė flasė ne nje interviste te gjate ekskluzive per “Gazeten Shqiptare” ne lidhje me historinė e dy tė rinjve Seldi dhe Domi, (dashuria e tė cilėve lindi nė realit shoė Big Brother), dhe marrėdhėnien mes tij dhe Seldit.
Pas deklaratave tė Domit se Seldi ėshtė gey dhe kishte marrėdhėnie me Sinanin, nė intervistėn ekskluzive tė botuar sot, kėngėtari popullor tregon tė vėrtetėn e fotove ku ai vetė dhe Seldi duken nė momente intime.
Sinani jep pėrgjigje dhe pyetjeve se cilat janė preferencat seksuale.
Marrėdhėnia e vėrtetė qė ekziston mes tij dhe Seldit dhe komentet pėr deklaratėn e ish banores sė Big Brother.
Sinan Hoxha: Jam heteroseksual Seldi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Sinan Hoxha: Jam heteroseksual
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forum :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: