ForumEagleForum PortPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Elvana Gjata bionde nė klipin e ri “Mamani nejen”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArDi
Problem Per Forum..
Problem Per Forum..
ArDi

Posts : 129
Join date : 06/09/2009

MesazhTitulli: Elvana Gjata bionde nė klipin e ri “Mamani nejen”   Sun Aug 08, 2010 4:39 pm

Elvana Gjata prezanton hitin e dytė pėr kėtė verė. Kėnga ritmike “Mamani nejen” nė bashkėpumi me bashkė rreperin nga Kosova, Fuga, i cili ka bėrė dhe vargjet e kėngės, do tė dėgjohet nė tė gjithė diskotekat shqiptare kėto netė tė nxehta vera.
Ndonėse klipi ka vetėm pak ditė qė ėshtė publikuar, impakti qė ka lėnė tek publiku ėshtė i padiskutueshėm. Dy ditė nga hedhja e kripit nė youtube videoja ėshtė klikuar gati 35 mijė herė, dhe nuk kanė munguar komentet.
Nė stacionet televizive muzikore shqiptare kėnga transmetohet shumė shpesh. Nė klip, Elvana vjen kompletėsisht e transformuar, si njė bjonde seksuale.
Nė fragmente tė tjera si njė \’punk girl\’.Muzika mban si ēdo herė tjetėr firmėn e Flori Mumajesit, i cili nė videoklip shfaqet duke mbajtur kufjet nė vesh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Elvana Gjata bionde nė klipin e ri “Mamani nejen”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forum :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: