ForumEagleForum PortPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sony krijon aparatin e parė me fotografi 3D

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArDi
Problem Per Forum..
Problem Per Forum..
ArDi

Posts : 129
Join date : 06/09/2009

MesazhTitulli: Sony krijon aparatin e parė me fotografi 3D   Sun Aug 08, 2010 4:29 pm

Kompania japoneze "Sony" krijoi fotoaparatin e parė nė botė, qė mund tė bėjė fotografi nė formatin tredimensional (3D).

Sipas BBC-sė aparatet fotografikė NEX-3,i cili do tė kushtojė rreth 900 dollarė, 23 megapiksel, do tė dalin nė shitje nė korrik.

Fotografitė nė formatin 3D bėhen nė mėnyrė tė veēantė. Aparati bėn shumė shpejt njė sėrė fotografish, qė aparati i rendit njėra pas tjetrės me qėllim pėrfitimin e efektit 3D.

Pėr shikimin e fotografive tė tilla nevojitet njė televizor qė transmeton nė 3D dhe syze speciale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Sony krijon aparatin e parė me fotografi 3D
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forum :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: