ForumEagleForum PortPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Sony paraqet PlayStation 3 me 320GB

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArDi
Problem Per Forum..
Problem Per Forum..
ArDi

Posts : 129
Join date : 06/09/2009

Sony paraqet PlayStation 3 me 320GB Empty
MesazhTitulli: Sony paraqet PlayStation 3 me 320GB   Sony paraqet PlayStation 3 me 320GB Icon_minitimeSun Aug 08, 2010 4:24 pm

Sony paraqet PlayStation 3 me 320GB Playstation3laptopKompania Japoneze Sony ka paraqitur zyrtarisht versionin e fundit tė PlayStation 3 Slim, qė do tė jetė nė dispozicion duke filluar nga data 29 Korrik.

Versioni me ngjyrė tė bardhė i PS3 Slim (i njohur edhe me emrin e koduar “CECH-2500”) do tė ketė hard disk prej 160GB dhe do tė kushtoj 341$. Sony po ashtu ka paraqitur versionin e PS3 Slim me 320GB qė do tė ketė ēmim 398$, por do tė jetė nė dispozicion vetėm nė ngjyrė tė zezė.

Fatėkeqėsisht, si shumė gjėra tė mira, duket se edhe PS3 Slim do tė jetė fillimisht nė dispozicion vetėm nė Japoni. Nuk ėshtė dhėnė ndonjė detal se kur do tė mund tė jetė nė treg edhe nė pjesė tjera tė botės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Sony paraqet PlayStation 3 me 320GB
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forum :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: