ForumEagleForum PortPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Elvan thyen rekord, 100 mijė klikime pėr njė javė nė youtube

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArDi
Problem Per Forum..
Problem Per Forum..
ArDi

Posts : 129
Join date : 06/09/2009

MesazhTitulli: Elvan thyen rekord, 100 mijė klikime pėr njė javė nė youtube   Wed Aug 04, 2010 1:50 pm

Elvana Gjata nga fundi i muajt do tė realizojė njė koncert tė madh nė qytetin e Strugės. Reklama dhe publiciteti i madh qė po bėhet nėpėr qytetet shqiptare tė Maqedonisė nga organizatorėt, le tė kuptohet se bėhet fjalė vėrtetė pėr njė mega spektakėl.
Biletat nuk kanė ndonjė ēmim shumė tė lartė, por nė krahasim me kėngėtarėt e tjerė, pėr Elvanėn do paguhet pak mė shumė, diku rreh 5 euro. Si mysafirė special tė kėtij spektakli mėsohet se janė ftuar grupi i mirėnjohur kosovarė, “Skillz” tė cilėt pritet tė japin atmosferė sė bashku me kėngėtaren seksi.
Sponzor gjeneral i koncertit nė kėtė rast pėrveē disa kompanive tė mėdha atje, paraqitet edhe Ministria e zhvillimit dhe mjedisit hapėsinor e Maqedonisė.
Kėnga mė e re e titulluar “A ke ti zemėr”, po pėlqehet aq shumė sa nė faqen e videove “youtube” ėshtė shpėrndarė nė disa qindra llogari, ndėrsa klikimet pėr njė javė kanė arritur mbi 100.000. Klipi ėshtė punuar me produksionin kosovarė “Entermedia”, ndėrsa pėrmban disa skena interesante.
Ndėr mė tė pėlqyerat paraqitet skena kur kėngėtarja ėshtė duke lėpirė akulloren. Pėrkundėr klipeve tjera ku Elvana paraqitej ekstravagante, kėtė radhė ajo i ka ikur atij stili dhe sensualitetin e saj po e shfaq nė njė dozė mė tė vogėl.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Elvan thyen rekord, 100 mijė klikime pėr njė javė nė youtube
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Why is Youtube Broken!! :(
» Self-Generating Test Artifacts for Selenium/WebDriver.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forum :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: