ForumEagleForum PortPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Klipi me Ermalin i paraprin albumit tė Tingullit 3nt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArDi
Problem Per Forum..
Problem Per Forum..
ArDi

Posts : 129
Join date : 06/09/2009

MesazhTitulli: Klipi me Ermalin i paraprin albumit tė Tingullit 3nt   Wed Aug 04, 2010 12:24 am

Tingulli 3nt ka pėrfunduar xhirimet e videoklipit tė ri tė kėngės “I kom”, tė realizuar nė bashkėpunim me Ermal Fejzullahun.
Klipi tashmė ėshtė lansuar nė YouTube dhe shumė shpejt pritet tė bėhet njė hit nėpėr top-listat e radiotelevizioneve shqiptare, ndėrsa bėhet e ditur se kjo kėngė do t’i paraprijė albumit tė ri tė Tingullit 3nt, qė mban emrin "Uragani".
Sipas SH2, nė kėtė album do tė pėrfshihen 12 kėngė, midis tė cilave dhe njė kundėrpėrgjigje pėr Noizyn qė nė disa prej kėngėve tė tija ‘ka sharė’ pjesėtarėt e Tingullit 3nt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Klipi me Ermalin i paraprin albumit tė Tingullit 3nt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forum :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: