ForumEagleForum PortPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 I shmangen fotografisė sė bashku

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Gentt
BigBoss
BigBoss
Gentt

Posts : 1829
Join date : 05/09/2008
Age : 28
Location : N'o'N ... o1o

MesazhTitulli: I shmangen fotografisė sė bashku   Mon Feb 08, 2010 12:19 pm


Brad Pitt dhe Angelina i janė shmangur fotografisė sė bashku kur kanė arritur nė ndarjen e ēmimeve “Grammy” qė u mbajtur mbrėmė vonė.

Ēifti i famshėm i Hollywood’it, tė cilėt javėn e kaluar filluan procedurat pėr divorc, kanė befasuar mysafirėt nė natėn e ndarjeve tė ēmimeve qė ėshtė mbajtur nė Los Angeles.

Brad ishte i ftuar aty pėr tė marrė ēmimin pėr “Inglourious Basterds”, qė ėshtė bėrė me regji tė Quentin Tarantino.

_____________________________________________
                                                                                        
                                                                                        
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Eagle-Forum.Tk
rrezarta
Vizitor
Anonymous


MesazhTitulli: po i shmangem   Wed Apr 07, 2010 12:04 am

i shmangem fotos ne bashksi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrezarta
Antar 50%
Antar 50%
rrezarta

Posts : 116
Join date : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: I shmangen fotografisė sė bashku   Wed Apr 07, 2010 12:31 am

najher po najher jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: I shmangen fotografisė sė bashku   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
I shmangen fotografisė sė bashku
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forum :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: