ForumEagleForum PortPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Thermaltake SilverRiver II

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Lenti
Super Moderator
Super Moderator
Lenti

Posts : 42
Join date : 15/02/2009

Thermaltake SilverRiver II Empty
MesazhTitulli: Thermaltake SilverRiver II   Thermaltake SilverRiver II Icon_minitimeSun Feb 07, 2010 5:39 pm


Thermaltake SilverRiver II Thermaltake-150x150
Thermaltake ka prezentuar linjėn e re tė shtėpizave pėr disqe dhe SSD e cila quhet SilverRiver II. Shtėpizat janė punuar nga alumini dhe vijnė nė versionet pėr disqet 2,5″ dhe 3,5″.
Modelet 3.5″ janė ST0016 dhe ST0017, ndėrsa modeli 2.5″ mban shenjėn S0018 dhe sjell dimensionet 79 x 17 x 136 milimetra. Pėr dallim prej modeleve ST0017 dhe ST00187, modeli ST0016 pėrveē USB ka edhe lidhjen eSATA.
Nė shitje do tė gjenden pas disa javėsh me ēmime prej 20, 30 dhe 40 dollarėsh pėr modelet respektive ST0018, ST0017 dhe ST0016.
[b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Thermaltake SilverRiver II
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forum :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: