ForumEagleForum PortPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tuna pėrsėri me Rilindin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
/:UserCode"
Problem Per Forum..
Problem Per Forum..
/:UserCode

Posts : 1551
Join date : 05/09/2008
Age : 27
Location : n'DrenAs

MesazhTitulli: Tuna pėrsėri me Rilindin   Sun Feb 07, 2010 4:59 pm

Tuna pėrsėri me Rilindin


Pas fjalėve se ėshtė ndarė nga i dashuri i saj, duke mos bėrė tė ditur arsyet e ndarjes, qifti Tuna dhe Rilindu duket se i kanė tejkaluar mosmarrėveshjet. Aparati ka fotografuar kėngėtaren e njohur dhe tė dashurin e saj tė pėrqafuar si mė parė. lol!

_____________________________________________
UserCode
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Eagle-Forum.Tk
rrezarta
Antar 50%
Antar 50%
rrezarta

Posts : 116
Join date : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Tuna pėrsėri me Rilindin   Fri Apr 09, 2010 8:00 pm

iashalla bashkohen pse mos po nin najaka mir a sot martohen te nestrit ne gazet u prishen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Tuna pėrsėri me Rilindin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forum :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: