ForumEagleForum PortPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Adelina Ismajli: Kam vendosur tė merrem me politike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
/:UserCode"
Problem Per Forum..
Problem Per Forum..
/:UserCode

Posts : 1551
Join date : 05/09/2008
Age : 27
Location : n'DrenAs

MesazhTitulli: Adelina Ismajli: Kam vendosur tė merrem me politike   Sun Feb 07, 2010 4:58 pm

Adelina Ismajli: Kam vendosur tė merrem me politike


Ndėrsa mbante dy fletėthirrje gjyqi nė dorė, para se tė kapėrcejė pragun e gjykatės, Adelina Ismajli sheh edhe njėherė orėn. 08:55. Fiks pesė minuta para se tė niste procesi gjyqėsor ku ajo nė rolin e paditėses ka paditur njė tė pėrditshme, ka kaluar portėn e gjykatės dhe ėshtė drejtuar nė zyrėn e gjyqtares sė ēėshtjes, shoqėruar nga avokati i saj shqiptar. Pak ēaste mė vonė, Ismajli pohoi se nuk kishte ndėrmend tė prononcohej pėr mediat duke u larguar me tė shpejtė nėpėr shkallėt e gjykatės,...

_____________________________________________
UserCode
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Eagle-Forum.Tk
 
Adelina Ismajli: Kam vendosur tė merrem me politike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forum :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: