ForumEagleForum PortPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Flori tallet nė kėngė me Orinda Hutėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
/:UserCode"
Problem Per Forum..
Problem Per Forum..
/:UserCode

Posts : 1551
Join date : 05/09/2008
Age : 27
Location : n'DrenAs

MesazhTitulli: Flori tallet nė kėngė me Orinda Hutėn   Sun Feb 07, 2010 4:57 pm

Flori tallet nė kėngė me Orinda HutėnEdicioni i 11-tė i “Kėngės Magjike” duket se ka futur nė bela dy konkurrentė. Katėr javė mė parė Orinda Huta u prezantua nė Festivalin qė organizon ēdo vit i mirėnjohuri Ardit Gjebrea, me kėngėn “Oqean”. Menjėherė pas kėsaj ajo ishte e ftuar nė njė emision televiziv, ku kėndoi disa kėngė “live”. Por fatkeqėsisht, ajo nuk mundi t’i ēonte deri nė fund ato pėr shkak tė njė gjendjeje jo tė mirė fizike. Kjo i dha njė shkas kantautorit Flori Mumajesi tė hakmerrej ndaj kėngėtares Huta, dikur shumė mikeshė e tij. Por siē duket sot marrėdhėniet kanė ndryshuar. Mumajesi nuk e zgjati dhe menjėherė realizoi njė kėngė tė rrymės “trans”, tė titulluar “Playback”. E pėr ironi kėtė kėngė e ēoi pikėrisht tek “Kėnga Magjike”, dy javė mė parė. Nė kėngė, edhe pse nuk pėrmendet emri i kėngėtares, ne kemi mėsuar se ai ia dedikon tėrėsisht Orindės. Kėshtu qė ata bėhen tė dy konkurrentė nė tė njėjtin festival.

_____________________________________________
UserCode
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Eagle-Forum.Tk
 
Flori tallet nė kėngė me Orinda Hutėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forum :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: